Webinarium realizowane w ramach inicjatywy dla rodziców Smart Parent Academy - dowiedz się więcej poniżej!

Emocje w rodzinie – wstęp do cyklu o emocjach

Czym są emocje? I po co właściwie są nam potrzebne? Zapraszamy na webinarium otwierające cykl o emocjach.

28.10.2021

godz.: 21:00

O webinarium

Emocje w rodzinie – wstęp do cyklu o emocjach

Każdy z nas ma w sobie niezwykły, wewnętrzny świat, w którym królują emocje. Czasem jest nam z nimi przyjemnie, czasem nie. Czasem ich nie rozumiemy i nie wiemy, co z nimi zrobić. Otaczają nas również emocje naszych bliskich, naszych dzieci. Jak się w tym wszystkim odnaleźć?

Wraz z Ośrodkiem Wsparcia i Rozwoju Bliskie Miejsce otwieramy cykl webinariów, podczas których przyjrzymy się dokładnie emocjom. Na początek opowiemy, skąd właściwie się biorą oraz jak wpływają na nas i innych.

Dowiesz się, po co właściwie emocje są nam potrzebne i jak możemy sobie z nimi radzić – czy je ujarzmiać, czy je wyzwalać? Jak emocje łączą się ze sobą i wzajemnie uruchamiają?

W każdym miesiącu przyjrzymy się dokładniej każdej z emocji, a nadchodzące webinarium będzie otwarciem drzwi do ich niezwykłego świata.

Nie było Cię z nami na żywo albo chcesz przypomnieć sobie webinarium?

  • 1 Webinarium jest skierowane do rodziców.
  • 2 Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
  • 3 Nie wydajemy certyfikatów za uczestnictwo.

Powtórka webinarium: Emocje w rodzinie - wstęp do cyklu o emocjach

Możesz obejrzeć powtórkę webinarium tutaj lub odtworzyć spotkanie w formie PODCASTU! Znajdziesz nas na Soundcloud i Spotify pod nazwą "Early Stage"!

Prowadzący

Zuzanna Piechowicz

Dziennikarka radiowa i trenerka umiejętności miękkich.

Na antenie Radia TOK FM prowadzi audycję "Idealna niedziela" poświęconą nowym ideom i nurtom intelektualnym. Dla tokfm.pl prowadzi podcast "Dobra praca" o świadomym życiu w pracy oraz razem z Anną Piekutowską poleca najlepsze seriale w ramach podcastu "Szkoda czasu na złe seriale".

Prowadzi warsztaty z edukacji medialnej i cyfrowej oraz umiejętności miękkich.

Joanna Goska

Psycholożka, psychoterapeutka. Pomaga rodzicom doświadczającym trudności wychowawczych oswoić własne uczucia i zrozumieć to, co dzieje się w ich dzieciach oraz w nich samych.

W Bliskim Miejscu udziela konsultacji dla rodziców dzieci przedszkolnych, prowadzi terapię indywidualną, par i rodzin.

Co już za nami?

Obejrzyj powtórki już zrealizowanych webinarów i zapisz się na nadchodzące wydarzenia!

Kim jesteśmy?

O Early Stage i inicjatywie Smart Parent Academy

Na co dzień prowadzimy szkołę angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage, a w czwartkowe wieczory transmitujemy webinaria skierowane do każdego rodzica. Spotkać można u nas tematy psychologiczne oraz pomysły na połączenie zabawy z nauką angielskiego. Przedstawiamy naszą wizję szczęśliwego rodzicielstwa. Pokażemy Ci metody na to, jak wykorzystywać naturalną kreatywność Twojego dziecka, do tego żeby uczyło się efektywnie i z radością. Zapraszamy – korzystaj z tych materiałów, a jeśli Ci się spodoba lub przyda – poleć nas swoim znajomym!

W Early Stage wierzymy, że nauka języka obcego to ciekawa podróż, która otwiera dzieci na świat. Zaczyna się od jednego słowa, a kończy na długich opowieściach. Nasze kursy przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 19 lat. Składają się z fascynujących lekcji języka angielskiego, prowadzonych przez utalentowanych lektorów. Realizują autorski program, dostosowany do poziomu i możliwości dzieci, gwarantujący efektywną naukę języka angielskiego.

Jeśli chcesz poznać nasz kolorowy świat, zapraszamy Cię za kulisy Early Stage – na naszą stronę internetową earlystage.pl!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Early Stage - zapisz się do newslettera!

Administratorem danych osobowych jest ES EDUCATION Bochińska i Wspólnicy Spółka Komandytowa, wpisana do rejestru  przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000883647, ul. Pl. Wilsona 4/15, 01-626 Warszawa, NIP: 5252852107, REGON: 388226255 adres e-mail: d.osobowe@earlystage.pl („ES EDUCATION”).

Adres e-mail będzie przetwarzany jako dana osobowa, na podstawie udzielonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – „RODO”). Dane osobowe będą też przetwarzane, bo jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez ES EDUCATION Bochińska i Wspólnicy Spółka Komandytowa w związku z ustaleniem, dochodzeniem lub obroną ewentualnych roszczeń (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).

Dane osobowe przechowywane są do czasu odwołania zgody bądź też do zakończenia przesyłania przez ES EDUCATION informacji marketingowych. Zgoda na ich przetwarzanie może zostać wycofana w każdym momencie poprzez zaznaczenie rezygnacji w otrzymanej wiadomości e-mail z informacją marketingową przy czym nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody (z uwzględnieniem okresów przedawnienia).

Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych do innego administratora oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Ma Pan/Pani również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (gdy przetwarzanie oparte jest na art. 6 ust. 1 lit. f) RODO). Realizacja tych praw, poza wniesieniem skargi do organu nadzorczego, może odbywać się poprzez wskazanie swoich żądań i przesłanie ich na adres e-mail: d.osobowe@earlystage.pl lub w inny wybrany przez Panią/Pana sposób.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie wynika z przepisów, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości otrzymania informacji marketingowych od ES EDUCATION. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania.

ES EDUCATION. informuje również, że dane osobowe przetwarzane są przy pomocy usług Facebook Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych i Facebook Limited z siedzibą w Irlandii, jako procesora, a tym samym dochodzi do przekazywania tych danych do państwa spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego tj. do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Przekazanie takie jest możliwe, gdyż w/w odbiorcy danych powołują się w swoich politykach prywatności lub innych zasadach dotyczących ochrony danych osobowych na standardowe klauzule ochrony danych przyjęte przez Komisję Europejską. Informacje o zasadach dotyczących przetwarzania danych osobowych na w/w portalach znajdują się w dostępnych na ich stronach www dokumentach związanych z ochroną danych osobowych.

ES EDUCATION informuje również, że dane osobowe przetwarzane są przy pomocy usług Google LLC, jako procesora, a tym samym dochodzi do przekazywania tych danych do państwa spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego tj. do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Przekazanie takie jest możliwe, gdyż podmiot Google LLC powołuje się w swoich politykach prywatności lub innych zasadach dotyczących ochrony danych osobowych na standardowe klauzule ochrony danych przyjęte przez Komisję Europejską. Informacje o zasadach dotyczących przetwarzania danych osobowych przez Google LLC znajdują się w dostępnych na jego stronach www dokumentach związanych z ochroną danych osobowych: https://policies.google.com/privacy?hl=pl-PL.