Aby na bieżąco dowiadywać się o organizowanych przez nas webinariach - zapisz się do newslettera na dole strony!

Jak dbać o mózg, aby cieszyć się z wysokiego poziomu koncentracji i zapamiętywania?

Zapraszamy do obejrzenia webinarium, podczas którego połączymy wiedzę ze świata psychologii, neurologii i metodyki nauczania. Przyjrzymy się temu, co wpływa na poziom koncentracji oraz mechanizmom związanym z procesami zapamiętywania.

2.03.2023

godz.: 21:00

O webinarium

Jak dbać o mózg, aby cieszyć się z wysokiego poziomu koncentracji i zapamiętywania?

Na pewno każdy z Was doświadczył chwil, gdy odkurzanie i mycie okien wydawało się o wiele ciekawsze niż przygotowania do sprawdzianu czy egzaminu. Nie inaczej bywa z tym u dzieci i nastolatków. Dlaczego bywają dni, gdy nauka wchodzi do głowy niemal “sama”, a czasami nie ma ochoty nawet do niej zajrzeć?

Zapraszamy na webinarium, podczas którego Beata Wysocka, metodyczka główna Early Stage i pasjonatka neurobiologii porozmawia z Martą Chrościcką – psycholożką z Ośrodka Wsparcia i Rozwoju Bliskie Miejsce. Zestawiając wiedzę ze świata metodyki nauczania, neuronauki i psychologii podpowiedzą, jak wspierać mózg, aby nauka była przyjaznym doświadczeniem. Opowiedzą również, co wpływa na koncentrację oraz czy istnieją sposoby na utrzymanie jej na wysokim poziomie. Pojawią się również wskazówki odnośnie zapamiętywania – tego, jak działa i czy jesteśmy w stanie pozytywnie na nie wpływać.

Obejrzyj powtórkę webinarium!

  • 1 Webinarium jest skierowane do rodziców dzieci w wieku 8-10 lat.
  • 2 Odtworzenie powtórki jest bezpłatne.
  • 3 Nie wydajemy certyfikatów za uczestnictwo.

Powtórka webinarium: Jak dbać o mózg, aby cieszyć się z wysokiego poziomu koncentracji i zapamiętywania?

Obejrzyj powtórkę webinarium oraz zapisz się na nadchodzące wydarzenie! Już 23. marca porozmawiamy, jak nie wywierać na dziecku presji osiągnięć podczas procesu nauki!

Prowadzą

Beata Wysocka

Metodyczka, autorka materiałów dydaktycznych, trenerka, instruktorka jogi dla dzieci i nauczycielka.
Pasjonuje się neurobiologią, psychologią, uważnością i oczywiście angielskim!
Uwielbia szaloną zabawę z dziećmi i niesztampowe rozwiązania.
Ciągle się uczy, a kiedy potrzebuje relaksu, ucieka po inspirację w góry. Uważa, że zajęcia językowe muszą angażować jak najwięcej zmysłów, być pełne kreatywności i muzyki.

Marta Chrościcka

Psycholożka, diagnostka i terapeutka dziecięca oraz rodzinna.
W Bliskim Miejscu prowadzi psychoterapię i konsultacje dla rodziców. Ma duże doświadczenie w pracy z przedszkolami i szkołami. Jest pracującą matką dwunastoletniego syna i ośmioletnich bliźniaków.

Nasze wydarzenia

Obejrzyj powtórki już zrealizowanych webinarów lub zapisz się na nadchodzące wydarzenia!

Kim jesteśmy?

O Early Stage i inicjatywie Smart Parent Academy

Na co dzień prowadzimy szkołę angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage, a w czwartkowe wieczory transmitujemy webinaria skierowane do każdego rodzica. Spotkać można u nas tematy psychologiczne oraz pomysły na połączenie zabawy z nauką angielskiego. Przedstawiamy naszą wizję szczęśliwego rodzicielstwa. Pokażemy Ci metody na to, jak wykorzystywać naturalną kreatywność Twojego dziecka, do tego żeby uczyło się efektywnie i z radością. Zapraszamy – korzystaj z tych materiałów, a jeśli Ci się spodoba lub przyda – poleć nas swoim znajomym!

W Early Stage wierzymy, że nauka języka obcego to ciekawa podróż, która otwiera dzieci na świat. Zaczyna się od jednego słowa, a kończy na długich opowieściach. Nasze kursy przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 19 lat. Składają się z fascynujących lekcji języka angielskiego, prowadzonych przez utalentowanych lektorów. Realizują autorski program, dostosowany do poziomu i możliwości dzieci, gwarantujący efektywną naukę języka angielskiego.

Jeśli chcesz poznać nasz kolorowy świat, zapraszamy Cię za kulisy Early Stage – na naszą stronę internetową earlystage.pl!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Early Stage - zapisz się do newslettera!

Administratorem danych osobowych jest ES EDUCATION Bochińska i Wspólnicy Spółka Komandytowa, wpisana do rejestru  przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000883647, ul. Pl. Wilsona 4/15, 01-626 Warszawa, NIP: 5252852107, REGON: 388226255 adres e-mail: d.osobowe@earlystage.pl („ES EDUCATION”).

Adres e-mail będzie przetwarzany jako dana osobowa, na podstawie udzielonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – „RODO”). Dane osobowe będą też przetwarzane, bo jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez ES EDUCATION Bochińska i Wspólnicy Spółka Komandytowa w związku z ustaleniem, dochodzeniem lub obroną ewentualnych roszczeń (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).

Dane osobowe przechowywane są do czasu odwołania zgody bądź też do zakończenia przesyłania przez ES EDUCATION informacji marketingowych. Zgoda na ich przetwarzanie może zostać wycofana w każdym momencie poprzez zaznaczenie rezygnacji w otrzymanej wiadomości e-mail z informacją marketingową przy czym nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody (z uwzględnieniem okresów przedawnienia).

Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych do innego administratora oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Ma Pan/Pani również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (gdy przetwarzanie oparte jest na art. 6 ust. 1 lit. f) RODO). Realizacja tych praw, poza wniesieniem skargi do organu nadzorczego, może odbywać się poprzez wskazanie swoich żądań i przesłanie ich na adres e-mail: d.osobowe@earlystage.pl lub w inny wybrany przez Panią/Pana sposób.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie wynika z przepisów, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości otrzymania informacji marketingowych od ES EDUCATION. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania.

ES EDUCATION. informuje również, że dane osobowe przetwarzane są przy pomocy usług Facebook Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych i Facebook Limited z siedzibą w Irlandii, jako procesora, a tym samym dochodzi do przekazywania tych danych do państwa spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego tj. do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Przekazanie takie jest możliwe, gdyż w/w odbiorcy danych powołują się w swoich politykach prywatności lub innych zasadach dotyczących ochrony danych osobowych na standardowe klauzule ochrony danych przyjęte przez Komisję Europejską. Informacje o zasadach dotyczących przetwarzania danych osobowych na w/w portalach znajdują się w dostępnych na ich stronach www dokumentach związanych z ochroną danych osobowych.

ES EDUCATION informuje również, że dane osobowe przetwarzane są przy pomocy usług Google LLC, jako procesora, a tym samym dochodzi do przekazywania tych danych do państwa spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego tj. do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Przekazanie takie jest możliwe, gdyż podmiot Google LLC powołuje się w swoich politykach prywatności lub innych zasadach dotyczących ochrony danych osobowych na standardowe klauzule ochrony danych przyjęte przez Komisję Europejską. Informacje o zasadach dotyczących przetwarzania danych osobowych przez Google LLC znajdują się w dostępnych na jego stronach www dokumentach związanych z ochroną danych osobowych: https://policies.google.com/privacy?hl=pl-PL.